Organizacijos profilis

Savanoriai tėvams | Emocinė parama

https://savanoriaitevams.lt/

Programa „Savanoriai tėvams“ – tai individualios emocinės paramos programa asmenims, turintiems nepilnamečių vaikų. Emocinę paramą teikia atrinkti ir apmokyti savanoriai. Savanorystės tikslas – mažinti patiriamą vienišumą, suteikti palaikymą ir pastiprinimą asmeniui, kuris turi vaikų ir šiuo metu išgyvena sudėtingą laikotarpį.

Kaip vyksta savanorystė?

Supažindinus savanorį su programos dalyviu jie bendrauja ir susitinka kartą per savaitę dviem valandom. Leidžiant laiką kartu ir kalbantis kuriasi draugystė ir palaikantis santykis.

Savanoriais gali būti pilnamečiai asmenys, kurie šiuo metu jaučiasi pakankamai stipriai, kad suteiktų palaikymą kitam. Mokymų metu savanoriai sužino apie santykio kūrimo ir emocinės paramos teikimo ypatumus, gauna žinių apie įvairius sunkumus: depresiją, smurtą artimoje aplinkoje, priklausomybes ir kt.

Savanorystės trukmė – 1 metai. 

Pasirengimas savanorystei

Savanorių mokymai trunka šešias savaites. Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę darbo dienos vakarais po 3,5h. Nauja grupė mokymus pradeda 2022 m. rugsėjo mėn. 

Daugiau savanorių ir programos dalyvių atsiliepimų galite skaityti mūsų Facebook puslapyje „Savanoriai tėvams“.

Daugiau atsakymų į rūpimus klausimus apie savanorystę programoje ir registraciją rasite www.savanoriaitevams.lt. Taip pat galite rašyti mums el. paštu: info@savanoriaitevams.lt.

Savanoriauti kviečiame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje!

Užtikrinti sveiką gyvenimą ir gerovę
Šeimos
Vilnius